NajduZboží.cz

Doprava a platba

DOPRAVA ČESKÁ REPUBLIKA

 

ZÁSILKOVNA

Díky Zásilkovně si můžete vybrat nejbližší výdejní místo od svého domova či práce. Vyberte si z více než 850 výdejních míst v České republice. Svůj balíček si můžete vyzvednout v rámci otevírací doby kdykoli se vám to hodí a to již druhý den po odeslání na výdejních místech

Na místě lze platit pouze hotově.
Zásilku můžete sledovat na stránkách: www.zasilkovna.cz/vyhledavani

  • Doprava + platba převodem/kartou: 50 Kč
  • Doprava + platba dobírkou: 80 Kč

 

Zasilkovna_logo


PPL


Doprava kurýrem PPL přímo na vaši adresu v pracovní den v rozmezí 8:00 – 18:00 hod. Zásilku můžete sledovat na stránkách www.ppl.cz. 

  • Doprava + platba převodem/kartou: 90 Kč
  • Doprava + platba dobírkou: 120 Kč

    unnamed (1)_1

 

 

MOŽNOSTI PLATBY

 

DOBÍRKA

Zboží zaplatíte přepravci při převzetí zásilky.

 

PLATBA PŘEVODEM

Po potvrzení objednávky obdržíte e-mail s platebními údaji. Po připsání platby na náš účet předáme zboží přepravci.
Číslo účtu: 161872782/0600 (Money Bank, a.s.)


ONLINE PLATBA  - 
ComGate Platební brána

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

 Platba kartou

Nejryychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete na poidpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíž požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžžita platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíite jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

 

Po dokončení platby budete pčesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.